Warning: Declaration of PLL_Walker_List::walk($elements, $args = Array) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/bimex/domains/bimex.big07.pl/public_html/wp-content/plugins/polylang/include/walker-list.php on line 65
 • Polski
 • English
 • Deutsch
 • Русский
 • NASZA OFERTA
  Konstrukcje stalowe
  W tej grupie produktów oferujemy śruby, nakrętki i podkładki do połączeń sprężanych HV, cynkowane ogniowo, stosowane do montażu konstrukcji stalowych. Posiadamy bogaty wybór śrub według normy DIN 7990 w klasie 5.6, 5.8 i 8.8.

  Dostarczamy również śruby włazowe i antywłazowe oraz inne w/g rysunków oraz wymagań zamawiającego. Wyroby te spełniają wymagania norm ISO. Posiadają również certyfikacje na znak Ü i CE.

   

  Oprócz standardowych elementów złącznych wykorzystywanych podczas montażu konstrukcji stalowych, w ramach kompleksowych dostaw, oferujemy także specjalne złącza śrubowe zabezpieczające elementy konstrukcji przed kradzieżą (tzw. złącza antykradzieżowe). Bimex-Böllhoff dostarcza dwa różne typy złączy antykradzieżowych: złącze śrubowe „BIMEX-HV” oraz zabezpieczenie złącza śrubowego z bolcem.

  Złącze śrubowe „BIMEX-HV” chronione jest patentem nr 210532. Zaletami tego rozwiązania są m.in.:

  • łatwość montażu w warunkach terenowych (nie wymaga specjalistycznych narzędzi i materiałów),
  • możliwość zastosowania w istniejących konstrukcjach bez konieczności ich modernizacji,
  • złącze nie poddaje się demontażowi żadnymi powszechnie dostępnymi narzędziami, szczególnie w warunkach terenowych.
  Rozwiązanie „BIMEX-HV” składa się z typowego złącza śrubowego gdzie nakrętka osłonięta jest tuleją i zabezpieczona dodatkową nakrętką, która uniemożliwia demontaż.
  Drugą naszą propozycją w ramach zabezpieczeń połączeń śrubowych przed kradzieżą jest złącze śrubowe z bolcem BIMEX „SZPILKA”. Rozwiązanie to objęte jest patentem oraz ochroną na znak towarowy. Podobnie jak rozwiązanie „BIMEX-HV” jest łatwe w montażu, nie wymaga zmian w istniejących konstrukcjach.

  Patent nr: P.230555 – Bimex „SZPILKA”, Znak towarowy nr: Z.483621 
  Znak towarowy Z.453313